LG SERVİSİ ANTALYA


LG Beyaz Eşya Servisi Antalya


Antalya
ilinde LG markasının beyaz eşya teknik servis hizmetini müşterilere saglamaktayız.
Antalya beyaz eşya özel servisi olarak arıza yapan ev aletlerinizin bakım, onarım, tamirat hizmetini vermekteyiz. Beyaz eşya LG yaptığı önemli ve göz ardı edilemeyecek kampanyalar yardımıyla, satış rakamlarını sürekli arttıran, ürünlerinin kaliteli ve uzun ömürlü olmasına dikkat eden Antalya LG servisi, son zamanlarda firmanın yüksek kar elde etmesini sağlamaktadır.Evlerde veya işyerlerinde kullanılmak üzere alınan beyaz eşyalar, belli noktalardaki mağazalardan alınırken, özellikleri, uygun fiyatı, kullanım kolaylıkları ve sağladığı enerji tasarrufu hakkında müşteriye bilgilendirme yapılarak satış imkânları sunulur. Çeyiz paketlerinin yaz dönemlerinde sağladığı avantajlarla, ufak ev aletlerinden büyük beyaz eşyaya kadar her şeye sahip olabilmenin imkânları sunulmaktadır. Bu kadar eşyayı satın aldınız peki kurulumu iyi mi olacak diye düşünmenizi engelleyecek vaziyet ise, Antalya LG servisi yardımıyla mümkün olmaktadır.Beğenerek, inceleyerek keyfinize gore almış olduğunız şık beyaz eşyalar, servis yardımıyla, istenilen ve tesisatın geçtiği alanlara montajı yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.

Teknik Ekip Kadronuz Alanında Uzmanmı ?

Konusunda uzman teknik servis personeli, kullanıcıya bilgilendirme yaparak, daha az enerji ve yüksek performans elde edilebilen makinalarla ilgili açıklamalarda bulunur. Birçok beyaz eşya markası ile rekabet içinde olan arcelik, son yıllarda ataklar yaparak bir adım öne geçmeyi başarmış firmalardandır. Güven veren ve kolaylık sağlayan ürünler, kullanımı kolay ve bayağı işleve sahiptir.
LG yapılan alışveriş sonrası ücretsiz servisle beyaz eşyayı adrese göndererek, arzu edildiği takdirde Antalya LG servisi ile hemen montajını da sağlama imkânları sunar. Ücretsiz olan servisler yardımıyla kaliteli ürünün uzun ömürlülüğü de garantiye alınmış olur. Servisin onaylamaıyla başlatılan garanti süresi, kullanım haricinde oluşabilecek tüm arıza ve bakım gerektiren işlemleri kapsamaktadır. Bu süre zarfında aslabir şekilde ücret talep edilmeyip, kullanıcıyı zor durumda bırakmayacak hızla ve hızlıca, kullandığı LG ürününe müdahale edilerek eski haline getirmek için çaba sarf edilir.

Antalya İlinin Geneline Servis Çıkartıyormusunuz ?

Antalya LG beyaz eşya servisi olarak Antalya ilinde bulunan Kepez, Konyaaltı, Döşemealtı, Muratpaşa, Lara, Meltem, Kundu, Serik, Mevlana, Akseki, Korkuteli, Finike, Demre, Aksu, Gündogmuş, Elmalı, Gazipaşa, Kaş, Manavgat, Belek, İbradi ve Kumluca İlçelerinede elektronik ev eşyaları alanında en öncü marka LG markası oldugundan dolayı arızalanan tüm LG beyaz eşyalara biz hizmet veriyoruz. LG ilk olarak 1847 yılında Berlin’de kurulmuştur. Başta sadece dış ülkelerin birtakım ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan firma daha sonra büyüyerek tüm dünyada popülasyonunu arttırmıştır. Son olarak sanayi devriminden sonra üretmeye başladığı ev aletleri tüm dünyaya transfer etmeye başlamıştır. Ülkemizde de uzun yıllardır LG marka ürünler kullanılmaktadır. Bu ev aletlerin bu denli fazla ilgi görmesinin nedeni çok uzun yıllardan beri firmanın sektörde göstermiş oldugu tecrübenin verdiği etkiyle çok kaliteli mallar üretmeleridir.

LG Beyaz Eşyalar Neden Arıza Yapar ?

LG marka beyaz eşyalar da diğer tüm elektronik ev aletler gibi ara sıra bozulma kırılma yanma gibi problemler ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu problemleri aşmanın tek yolu o aletlerin tamir edilmesinden geçer. Tamir edilmeyecek hiç bir beyaz eşya yoktur. Antalya LG servisi olarak bu sloganı vizyon edindik ve başına ne gelirse gelsin tüm ev aletlerini tamir etme kararı aldık. LG marka tüm ürünlerinizi Antalya’in en kaliteli ve pratik teknik servisi olan Antalya Samsung servisine gönül rahatlığıyla getirebilirsiniz.
Alanında uzman arkadaşlarımız ve yıllardan beri süregelen tecrübemiz ile bütün LG marka beyaz eşyalarınızı ilk günkü gibi sağlam ve temiz hale getiriyoruz. Antalya LG teknik servisi her zaman yeniliklere açık bir servistir. Yeni çıkan tüm ürünler servisimizde kısa süreler içinde tamir ve bakımı yapılmaktadır. Sıra bekleme gibi bir durum söz konusu degildir. Getirdiğiniz ürünü anında teknik personellerimize teslim edebilirsiniz. Maximum 2 iş günü içerisinde ev aletiniz çalışır hale getirilecektir.
LG marka çamaşır, buzdolabı, fırın, ütü, klima, ve bulaşık makinalarınızı arıza söz konusu oldugu zaman cihazınızı isterseniz siz getirin dilerseniz de telefonla bize ulaşıp Antalya LG servis olarak aletinizi evinizden teknik servis ekibi olarak gelip alalım ve tamir edelim ve evinize geri getirelim. Böylelikle siz degerli müşterilerimiz yorulmadan elektronik ev aletlerinizi tamir ettirebilmektesiniz. Siz degerli müşterilerimiz bu anlattıklarımızın doğruluğunu test etmek için LG Servisine davet ediyoruz.

LG Markasının Tamiratını Yaptıgımız Ev Aletleri Sırasıyla Aşagıda Belirtilmiştir..

 • LG Buzdolabı  Servisi  Antalya
 • LG Çamaşır Makinası Servisi Antalya
 • LG Fırın Servisi Antalya
 • LG Bulaşık Makinası Servisi Antalya
 • LG Kurutma Makinası Servisi Antalya
 • LG Ankastre Ocaklar Servisi Antalya
 • LG Kombi Servisi Antalya
 • LG Klima Servisi Antalya
 • LG Termisifon Servisi Antalya
 • LG Şohben Servisi Antalya
 • LG Ufak Ev Aletleri Servisi Antalya