Antalya Endüstriyel Buzdolabı Servisi


Antalya Endüstriyel Buzdolabı Sistemleri Teknik Servisi

Endüstriyel Buzdolabı Sistemleri Teknik Servis olarak, tüm arızalarınızda orjinal ve yedek parça temini ile en ekonomik fiyatlarla sizlere teknik destek saglamaktayız. Antalya ilinde bulunan elemanlarımız alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Antalya  ilinin tüm ilçelerine Kepez, Konyaaltı, Lara, Mevlana, Döşemealtı gibi bölgelere bakım, onarım, arıza, tamir ve teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Dükkan dolapları, sergi dolapları, Vitrin Dolapları, Kasap Dolapları, Şarküteri Dolapları, Tezgah altı buzdolapları ve Derin Dondurucu arızaları için Servis talep ediniz. Bizleri 0(538) 527 54 57 numaralı cep numaramızdan veya 0242 338 3 339 nolu çağrı merkezimiz numaralarımızdan arıyarak bize ulaşabilir teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Cihazlarınıza en uygun fiyat güvencesiyle teknik servis hizmeti veriyoruz.
Endüstriyel Mutfak Servisi müşterilerimizin güvenilirliğiyle, profesyonel kadromuzu en üst kalite standartlarına göre seçip özel eğitimler vererek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini de ilke edinerek hızlı, kaliteli ve profesyonel servis hizmeti veriyoruz.

Antalya Endüstriyel teknik servisi olarak Profesyonel mutfak ekipmanları alanında teknik ekibimizle catering, tezgah altı soğutucular, ön hazırlık ekipmanları, dik tip soğutucular tamir, bakım, onarım, yedek parça ve bunun gibi cihazlarınızda oluşan teknik arızalara 7/24 uzman servis anlayışı ile en kısa zaman içinde müdahale edip üretim faliyetlerinin önüne en hızlı şekilde geçmekteyiz.