Buzdolabı Servisi

Antalya Buzdolabı Servisi,Antalya Buzdolabı Tamiri,Tamiratı,Teknik Servis Hizmetleri,Bosch,Siemens,Profilo,Beko,Arçelik,Altus,İndesit,Ariston,Miele,General,Gaggenau,Westing House,Frigidaire,Sanyo,Blomberg,Sharp Buzdolapları bakım onarım hızmetlerı
Buzdolabınız arızamı yaptı?

Arızalı konumundakı buzdolabınız için iletişim bölümümüzdeki çagrı merkezi numaralarımızdan bizleri arayarak arızalı durumdakı buzdolaplarınızın Servis onarım ve tamiratını yaptırabılırsınız.
Antalya Yetkili Servisi olarak;
2004 senesinden beridir beyaz eşya teknik servisi ve buzdolabı tamirat hizmetini siz degerli beyaz eşya kullanıcılarına saglamaktayız. Beyaz eşyalar arasında en çok arıza gören cihazların başında tabikide sogutucular die tabir ettigimiz ”Buzdolapları” bulunmaktadır. Buzdolaplarınız en ufak bir elektrık kesıntısınde gerek kart arızası gerekse ana motor arızası yapmaktadır. Biz Antalya Yetkili Servisi olarak buzdolaplarınızı marka gözetmek sizin teknik servis, bakım, onarım ve tamiratını yapmaktayız. Hizmet verdigimiz markalar sırasıyla Bosch, Siemens, Profilo, Beko, Arçelik, Altus, İndesit, Ariston, Miele, General, Gaggenau, Westing House, Frigidaire, Sanyo, Blomberg ve benzeri markalardır.Yaz aylarında en çok ihtiyaç duydugumuz Derindondurucular ve buzdolaplarınızın arıza sonrası teknik servis hizmetini saglamaktan onur ve gurur duymaktayız.
Arızalı cihazlarınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İyi Günler Dileriz
Antalya Yetkili Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir