Hizmetlerimiz

Antalya beyaz eşya servis hizmetlerimiz;
Antalya ilinde beyaz eşya yetkili teknik servisligi yapan firmamızın tamiratını yaptıgı cihazlar sırasıyla aşagıda sıralanmaştır.

1. Buzdolabı tamiratı ve teknik servisligi
Beyaz eşya katagorisindeki arıza yapan buzdolaplarınızın bakım onarım ve servis işleri için bizlerle irtibata geçebilir ve kalıcı çözümler saglamamızdaki ön destek olabılırsınız

2. Çamaşır makinası tamiri ve teknik servisligi
Çamaşır makinası arızalarınız için teknik servis bünyesndeki çagrı merkezimizin irtibat numaralarını arayarak bizlerle iletişime geçebilir cihazınızın teknik sorunlarını çözüme ulaştırır ve tamiratını yaptırabilirsiniz.

3. Bulaşık makinesi tamiciligi ve teknik servisligi
Arıza yapan bulaşık makinalarınız için iletişim bölümündeki,  numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz

4.Fırın tamiratı ve Genel arıza bakım hizmetleri
Fırınlar çeşitlere ayrılır 2 yılda bir renstans bakımı yaptırılması gerekmektedir. Fırın arıza bakım ve tamiratı için bizleri arayabilirsiniz.

5. Kombi tamiri ve genel arıza bakım servisligi
Kombi bakımınızı yaptırdınızmı ?

Antalya ilinin suları kireçlidir bu sebebten dolayı her yıl kombilerinizin kireç bakımını yaptırmanız gerekiyor. Aksi taktirde kombinizin ömrü  kısalıcaktır. Kombi bakımı ve arıza tespiti için bizkeri arayabilirsiniz.

6.Klima tamiratı arıza bakım ve tekik servisligi
Klimalarınız tam anlamıyla görevlerini yerine getirmiyormu ?

Sorun degil biz Antalya Yetkili Servisi olarak Klimalarınızın bu tür  sorunlarını gönderdigimiz teknisyen ekiplerimiz ile birlikte sorunu yerinde çözüyoruz. Klima arıza ve bakım için bizleri (0242)338 3 339 nolu numaradan arayabilir bir servis kaydı bırakıp teknik ekip çagırabilirsiniz.

7. Küçük ev aletlerinin tamiratı ve teknik çözümler
Firmamız arıza yapan elektirikli küçük ev aletlerinin arıza sonrası genel bakım ve tamiratını yapmaktadır. Sorunlarınız için arayın çözüm bulalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir